БУДИНОК 18/19: ОСТАННІ ШТРИХИ
Житловий будинок 18/19 на вул. Вербицького готується до введення в експлуатацію. А тим часом будівельники наносять останні штрихи.
Фасадні роботи майже завершені. Ведуться оздоблювальні роботи в під‘їздах.
З прибудинкової території вже прибрано будівельні вагончики і матеріали. Зовсім трохи і вона набуде свого остаточного вигляду!



