• продаж нерухомості

    +380 (259) 70 310

  • приймальна "ЯворівБуд"

    +380 (256) 43 222

"Доступне житло". Розтермінування оплати до 2-х років

Банк надає громадянину кредит на будівництво житла на умовах:
- Сплати особистого внеску у розмірі 25% від суми кредиту;
- Максимальна ставка видачі кредиту – 16% річних у гривні;
- Держава компенсує 13%;
- Громадянин сплачує тільки 3% річних;
- Термін кредитування та отримання компенсації не перевищує 15 років;
- Максимальна площа для одинаків та сімей із 2-х осіб – 40 кв. м, а для сімей з трьох і більше осіб – 58 кв. м. Допускається перевищення цих показників не більше як на 25%.
 
Часткова компенсація процентів надається за кредитами, отриманими позичальниками в банках, які звернулися до головного розпорядника коштів державного бюджету та обласної державної адміністрації з метою участі у кредитуванні позичальників. На сьогодні в області до реалізації Порядку залучились ХОД АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрексімбанк», питання участі АТ «Ощадбанк» знаходиться в стадії вирішення.
Нормативна площа житла до 1 січня 2013 р. визначається виходячи з розрахунку 40 кв. м загальної площі на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 18 кв. метрів на кожного наступного члена сім’ї, але не більш як 76 кв. м, а для індивідуальних житлових будинків - не більш як 94 кв. м. Вартість загальної площі житла, що перевищує нормативну площу та/або розрахункову вартість, сплачується позичальником відповідно до умов договору про придбання житла (укладеного між позичальником і відчужувачем житла з метою будівництва (реконструкції) житла або придбання житла в об'єктах незавершеного будівництва) за рахунок власних коштів без нарахування часткової компенсації процентів.

 

Пошукова форма