• продаж нерухомості

    +380 (259) 70 310

  • приймальна "ЯворівБуд"

    +380 (256) 43 222

Житловий будинок №17

У вересні 2014 року будівельна компанія "Яворівбуд" розпочала будівництво дев'ятиповерхового житлового будинку №17 (по генплану).

 

Характеристика будинку:

Загальна площа – 6481,44 м.кв.
Кількість квартир – 108
Однокімнатних – 54
Двокімнатних – 36
Трикімнатних - 18

 

Опалення - центральне з обліком на кожну квартиру. Будинок газифікований.  В квартирах перегородки виконані з цегли, стіни поштукатурені, підлога залита цементною стяжкою.

 

Також в квартирах розведено мідну електропроводку, встановлено опалення з стальними радіаторами, газ, водопостачання та водовідведення.  Вхідні двері в квартиру броньовані, а зовнішні віконні блоки металопластикові та з енергозберігаючим склом. Квартири обладнано лічильниками обліку води, світла, газу та тепла.

Дев’яти поверховий цегляний будинок з плоским дахом, що покритий євроруберойдом. Зовнішні стіни будинку утеплені та оздоблені декоративною штукатуркою.  Ліфти сучасні та безшумні.

 

Будинок буде обладнаний дитячим майданчиком, сучасними безшумними  ліфтами, броньованими дверми в під'їзди та домофонами.

 

В кожну квартиру заведено  телефону та інтернет мережі. Сучасна система опалення з поквартирними тепловими лічильниками дозволяє ефективно використовувати теплоносії.

 

Гнучка система знижок та відтермінування оплати за квартиру дозволяє кожному клієнту підібрати для себе оптимальний термін по  виплаті та ціну.

 

Будинок запроектовано так щоб забезпечити його максимальну довговічність та безпеку мешканців. Передбачено антисейсмічні та енергозберігаючі заходи.

 

Планування квартир є чітко продумане та функціональне. Оптимальна кількість балконів. Площі квартир відповідають потребам та можливостям ринку.

 

Будинок розташований в зеленій зоні, що забезпечує відсутність шумового навантаження та чудові навколишні краєвиди. Неподалік є школа, дитячий садок та ТЦ Янтар.

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами: (256) 43-222, (259) 70-310, (256) 40-206.

Пошукова форма