Об’єкти

ЖК “BAKER STREET” – БУД № 3 вул. Т. Шевченка, 27

м. Новояворівськ, вул. Т. Шевченка, 27
Початок будівництва – ІV квартал 2017 року, завершення будівництва – ІІІ квартал 2020 року
Будинок №3, кількість квартир – 88

Ми вам зателефонуємо

Житловий комплекс “BAKER STREET” – новаторське для Новояворівська рішення “відкритий квартал”!

Головна ідея ЖК “BAKER STREET” – створити життєве середовище, заповнене сонячним світлом та простором. Три секції нового кварталу буде розташовано зі спеціально прорахованими “розривами” (проходами із зручними виходами на прогулянкову зону), незначна висота будинків (5 поверхів) дозволяє отримати оптимальну кількість квартир. На відміну від кварталів закритого типу, внутрішні території при такому плануванні залишаються більш відкритими, прозорими та створюють відчуття вільного простору.

Фасадна частина комплексу, що виходить на вулицю Шевченка, буде виконана у стриманому європейському стилі. Цокольні поверхи із високими вітринними вікнами та окремими входами відведені під комерційну нерухомість. Вулиця Шевченка від перехрестя з Приозерною перетвориться у smart-вулицю з розширеним функціоналом. Особливу увагу буде приділено людям з обмеженими можливостями – плавні переходи, з’їзди, рифлені елементи для людей з вадами зору. Вздовж вулиці будуть встановлені лавочки з інтегрованими батареями для підзарядки приладів, мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується до часу доби і погоди. З огляду на зростання популярності електромобілів, буде встановлена стаціонарна зарядна станція.

Технічні характеристики будинку

Технологія будівництва: монолітно-каркасна.

Зовнішні і міжквартирні стіни: керамічна цегла.

Внутрішньоквартирні перегородки: керамічна цегла.

Фасад: утеплювач, високоякісна декоративна штукатурка.

Вікна: металопластикові з багатокамерним пакетом та енергозберігаючим склом, панорамні; балкони і лоджії – засклені, панорамні.

Оздоблення місць загального користування: підлога – керамічна плитка, стіни – керамічна плитка і гіпсова декоративна штукатурка.

 

Оздоблення квартир

Стеля: моноліт.

Підлога: цементно-піщана стяжка.

Стіни: оштукатурені.

Висота стелі: 2.8 м.

Вхідні двері в квартиру: металеві (протиударні, протипожежні), з МДФ-накладками.

Система опалення: індивідуальне опалення, двофункційний газовий котел, металеві радіатори, поквартирне розведення з поліетиленових труб в конструкції підлоги.

Електророзведення: до щитка квартири.

Побутова каналізація: поліпропіленові труби, безшумна каналізація.

Лічильники: електроенергії та холодної води – поквартирно, з установкою в поверхових коридорах.

 

Виберіть квартиру