У Будинку 22.23💜на вул. Вербицького ми на крок ближче до завершення робіт!
Встановлені вікна та двері у секції ІІ, завершене штукатурення внутрішніх стін, а сходові марші вже у процесі оздоблення. Спостерігайте, як ваш новий дім оживає! 🏡✨
#яворівбуд
