БУДИНОК 18-19 НА ВУЛ. ВЕРБИЦЬКОГО – ЖИТЛО КЛАСУ КОМФОРТ
Будинок 18-19 на вулиці Вербицького – це третя новобудова компанії «Яворівбуд» у новому мікрорайоні Новояворівська .
Будинок комфорт-класу буде введено в експлуатацію в кінці 2018 року.
Компанія «Яворівбуд» пропонує:
– довготривале безвідсоткове розтермінування оплати;
– мінімальний перший внесок;
– індивідуальну схему внесення платежів.
Відтепер замість того, щоб орендувати, можна платити за ВЛАСНУ квартиру!
